Skip links

Apie mus

Transporto Inovacijų Asociacijos idėja užsimezgė 2020 metais. Bendruomenės, kuri veiktų transporto srities skaitmenizavime, efektyvumo didinime, aplinkosaugos klausimų sprendime ir šiuolaikinių technologijų diegime poreikis kilo matant, kokia didelė praraja atsiranda tarp technologijų pažangos transporto grandinėje ir kitose verslo šakose.

Daugiausiai problemų logistikos srityje susiję su dokumentais – dauguma jų iki šiol turi būti pateikiami „popieriuje“ vietoje paprastų ir lengvai pasiekiamų skaitmeninių versijų. Su tuo susiję ir daugiau problemų – vairuotojai priversti važiuoti papildomus kilometrus bei turėti prastovas. Be to, esama dokumentų pateikimo muitinei tvarka neleidžia vystytis autonominiam krovinių vežimui ir stabdo bendrą transporto rinkos efektyvumo didinimą.

Asociacija

Lyderystė Transporto ir Logistikos inovacijų ir skaitmenizacijos srityse, vystant sektoriaus konkurencingumą Lietuvos ir tarptautiniu mastu.

Palankios aplinkos verslui kūrimas per procesų skaitmenizavimą ir inovacijų diegimą transporto ir logistikos srityje.

 
  • Suburti Transporto ir Logistikos srities inovatorių bendruomenę, kuri generuotų ir įgyvendintų idėjas transporto ir logistikos efektyvinimo ir skaitmenizavimo srityse;
  • Kartu su Valstybinėmis institucijomis parengti nacionalinę Transporto ir Logistikos Skaitmenizacijos strategiją ir sukurti regioninę ekosistemą, tuo pačiu įgyvendinant ES Elektroninės informacijos apie krovinių vežimą (eFTI) reglamentą;
  • Plėsti bendradarbiavimą su ES institucijomis, Vakarų ir Rytų partnerystės šalimis, kuriant skaitmenines transporto ir logistikos sistemų jungtis;
  • Kurti efektyvius sprendimus bei skaitmenines paslaugas, sudarant asociacijos nariams  galimybes naudotis šiomis paslaugomis palankiausiomis sąlygomis;
  • Didinti Lietuvos Transporto ir Logistikos sektoriaus konkurencingumą suteikiant  galimybes tiek didelėms, tiek smulkioms įmonėms kelti kompetencijas ir gauti naudas iš transporto ir logistikos proceso efektyvinimo.
  • Atvirumas. Esame atviri naujoms idėjoms ir partnerystėms.

  • Bendradarbiavimas. Geriausių rezultatų galime pasiekti bendradarbiaujant verslui, nevyriausybinėms organizacijoms, valstybinėms institucijoms ir tarptautinėms organizacijoms.

  • Efektyvumas. Orientuojamės į  sprendimų paiešką, kurie didintų trasporto ir logistikos sektoriaus efektyvumą.

  • Tvarumas ir ekologija. Skaitmeninimas ir „paperless“ procesai leidžia mažinti be reikalo nuvažiuojamų kilometrų skaičių bei skatina tvarumą ir ekologiją.

Technologijos ir inovacijos

Transporto sektoriuje

Tikslai

Siekiame užsibrėžtų tikslų

Sprendimai

Kartu susidorojame su iššūkiais

IT sprendimai

Skatiname skaitmenizaciją

Inovacijos

Skatiname verslus ir institucijas diegti inovacijas, kurios padėtų vystyti ir optimizuoti transporto verslus bei mažintų popierizmą

Tvarumas

Tvarus verslas rūpinasi ne tik savimi bet ir aplinka, gamta, žmonėmis. Tai ateityje bus privaloma

Technologijos

Mūsų nariai siūlo įvairius technologinius sprendimus transporto ir logistikos sektoriaus įmonėms

Networking'as

Siekdami tikslų kartu su kolegomis galime pasiekti daugiau ir padėti vieni kitiems augti

Ryšiai

Asociacija ir visi jos nariai turi galimybė bendrauti su valstybinėmis institucijomis bei įstatymų leidėjais. Taip palengvinamas kelias inovacijoms ir sprendimams

Organizavimas ir iniciatyvos

Organizuojame renginius, diskutuojame ir prisidėdame prie įvairių iniciatyvų dėl palankesnių verslo sąlygų kiekvienam Asociacijos nariui

Valdyba

Jurgis Adomavičius

UAB "Bunasta" vadovas ir įkūrėjas
Esu Transporto Inovacijų asociacijos valdybos pirmininkas. Siekiu, kad transporto sektorius taptų skaitmenizuotas, daug efektyvesnis ir draugiškas aplinkai. Tikiu, kad logistikoje ir transporto sektoriuje turime diegti inovacijas, efektyvinti procesus skaitmenizuojantis ir mažinti žemės resursų švaistymą. Taip sukursime galimybes krovinius pristatyti greičiau ir paprasčiau. Vadovaudamas šiomis idėjomis buriu bendraminčių bendruomenę, prisidedu organizuojant „Transporto ir inovacijų forumą“, savo patirtimi dalinuosi su jaunais verslininkai bei esu transporto srities start-up‘ų mentorius ir verslo angelas.

Dainius Berškys

Startuolio "Trevio Group" vadovas ir bendraįkūrėjas
Esu įgyvendinęs daugiau kaip 20 vadybos tobulinimo projektų privačiame sektoriuje, pradedant ISO9001 kokybės valdymo sistemų praktiniu diegimu gamybinėse įmonėse ir baigiant Lean koncepcijų įgyvendinimu paslaugų ir gamybos sektoriuose.

Artūras Michejenko

UAB "DKV EURO SERVICE Baltikum" direktorius
Esu vieno iš didžiausių Europos mobilimo paslaugų tiekėjo DKV MOBILITY vykdantysis direktorius Baltijos šalims. Per savo 20 metų siekiančią karjerą transporto sektoriuje, įgijau daug patirties, analizuojant vežėjų poreikius bei ieškant kompleksinių sprendimų tiems poreikiams patenkinti.

Dovilė Greblikienė

Advokatų kontoros "Ellex Valiūnas" partnerė
Esu kontoros partnerė, turinti reikšmingos patirties įvairiuose sudėtinguose transporto, energetikos, telekomunikacijų sektorių projektuose, dirbanti šių sektorių reguliavimo, liberalizavimo, ES teisės perkėlimo į nacionalinę teisę klausimais. Savo kompetencija esu prisidėjusi prie auto inovacijų kūrimo tokiems klientams kaip Bolt, Porche, taip pat dirbu su projektais, nukreiptais į elektroninio parašo diegimą verslo procesuose bei asmenų identifikavimą per nuotolį. Nuo 2020-ųjų esu Transporto inovacijų asociacijos valdybos narė. Greta savo patirties minėtuose sektoriuose pasidalinimo, Asociacijoje papildomai prisidedu prie Asociacijos veiklos (įstatų, narių susirinkimų balsavimų, darbuotojų samdymo bei kt.) tinkamo teisinio įforminimo.

Paulius Lazauskas

UAB "Informacinių technologijų organizacija" vadovas
Turiu 17 metų darbo patirtį IT sektoriuje, sprendžiant įvairaus tipo uždavinius, procesus perkeliant į IT erdvę - kuriant, tobulinant ir ypač įgalinant informacinų sistemų tarpusavio sąveikavimą. Labai svarbus uždavinys Lietuvą pozicionuoti, kaip stiprią šalį ne tik greičiausio interneto kontekste, bet ir kaip šalį, kuri viena pirmųjų ne tik imasi bet ir įgyvendina skaitmenizavimosi iššūkius Europos sąjungos kontekste. Kaip valdybos narys pagrindinį dėmesį skiriu ne naujų sistemų kūrimui, o įvairių sistemų kointegracijai spręsti nišines problemas, kurios leistų transporto sektoriuje dokumentams judėti žymiai sparčiau.

Andrius Juvko

"4logist" vadovas
Esu startuolio “4logist” įkūrėjas ir vadovas, turintis ilgametę patirtį informacinių technologijų srityje ir gerai išmanau transporto bei logistikos įmonių darbo specifiką, todėl turima patirtis, žinios ir kompetencijos padeda vystyti ir stiprinti TIA veiklas, susijusias su startuolių akseleravimu bei skaitmeninių sprendimų plėtra.

Mūsų komanda

Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė

Transporto Inovacijų asociacijos direktorė

Asta Kazlauskienė

Transporto Inovacijų asociacijos strateginių partnerysčių ir komunikacijos vadovė

Inga Ablingienė

Transporto Inovacijų asociacijos plėtros ir projektų įgyvendinimo partnerė

Rugilė Nasickaitė

Transporto Inovacijų asociacijos koordinatorė
Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?