Skip links

Asociacijos narių susitikimas VILNIU TECH universitete

Sausio 11 d., Universiteto VILNIUS TECH naujose Transporto inžinerijos fakulteto patalpose Plytinės gatvėje įvyko pirmasis 2024 metų Transporto inovacijų asociacijos narių susitikimas. Renginyje buvo pristatyta naujausia pažangi įranga ir modernios laboratorijos, leidžiančios iš arti susipažinti su vykdomais transporto inžinerijos ir logistikos moksliniais tyrimais.

Susitikimo dalyviai turėjo galimybę apsilankyti asociacijos nario „Shell“ atstovų „Jungent” įkurtoje specializuotoje transporto priemonių degalų, tepalų ir techninių skysčių „Shell“ mini-laboratorijoje, kur įmonės atstovas Evaldas Spirikavičius praktiškai pademonstravo įvairias transporto eksploatacines medžiagas bei su jų kokybės tyrimais susijusius praktinius ypatumus. Šioje laboratorijoje „Shell“ integravo sprendimą, skirtą išplėsti laboratorinių tyrimų galimybes ir skirtą moksliniams tyrimams atlikti bei gerinti transporto srities specialistų rengimo praktiką.

Renginyje įžanginį žodį tarė VILNIAUS TECH Transporto fakulteto dekanas prof. dr. Olegas Prentkovskis, kuris supažindino su Fakulteto struktūra, studijomis, studentų kūrybine veikla ir kt. Po to vyko ekskursija po VILNIUS TECH laboratorijas, prodekanas dr. Pauliaus Skačkauskas dalinosi įžvalgomis apie universiteto galimybes, pristatė TIF vykdomas ir planuojamas mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) veiklas. Taip pat išsamiai buvo pristatyti fakulteto mokslininkų vykdomi tarptautiniai ir nacionaliniai mokslo projektai transporto ir logistikos srityje (autonominis transportas, transporto saugus eismas, geležinkelių transporto tyrimai, skaitmenizuota logistika ir pan.),

Transporto inovacijų asociacijos vadovė Rugilė Andziukevičiūtė – Buzė pristatė asociacijos šių metų veiklos planus, pakvietė narius į diskusijas apie prioritetus, svarbiausius renginius ir temas.

Susitikimas baigėsi naujų narių prisistatymais ir atviromis diskusijomis, skatinančiomis gyvą keitimąsi idėjomis ir bendravimą.

Leave a comment

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?