Skip links

Internetinis seminaras: Jungtinė Karalystė – iššūkiai ir galimybės Lietuvos transporto sektoriui

Kviečiame visus transporto sektoriaus specialistus, dirbančius ar besidominčius Jungtinės Karalystės rinka, dalyvauti internetiniame seminare „Jungtinė Karalystė – iššūkiai ir galimybės Lietuvos transporto sektoriui“. Renginys vyks birželio 16 d. 13.00 val. Lietuvos laiku.

Šiame nemokamame seminare, kurį mes organizuojame kartu su LR ambasada Jungtinėje Karalystėje, Jūsų laukia naudingos įžvalgos ir patarimai, padėsiantys vykdyti ir plėsti verslą šia kryptimi. Renginio metu JK transporto departamento logistikos ir tiekimo grandinės direktoriaus pavaduotoja Laura Marquis ir komercijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Omano Sultonatui Donata Mauricaitė pristatys apžvalgą apie Jungtinės Karalystės transporto ir logistikos rinką.

Daugiau nei 10 metų sėkmingai JK rinkoje dirbančios ekspedijavimo įmonės „Jager Freight LTD“ vadovas Giedrius Meškauskas dalyvaus diskusijoje, kurioje bus pristatytos įžvalgos ir patarimai, praversiantys visiems, kas nori įsilieti į šią rinką. Renginio pabaigoje galėsite užduoti Jus dominančius klausimus.

Renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/BM1BCBLH4fJnHEEw5.

INTERNETINIO SEMINARO PROGRAMA:

13:00-13:30 Britų ministerijos pranešimas. Laura Marquis, JK transporto departamento logistikos ir tiekimo grandinės direktoriaus pavaduotoja.

13:30-14:00 Jungtinės Karalystės transporto ir logistikos rinkos apžvalga. Donata Mauricaitė, LR Komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje

14:00-14:30 Diskusija. Moderuoja Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė. Dalyviai: Giedrius Meškauskas, „Jager Freight” LTD vadovas, Donata Mauricaitė, LR Komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje.

14:30 Klausimų ir atsakymų sesija su renginio dalyviais.

Užpildžius registracijos formą, likus dienai iki renginio, el. paštu gausite prisijungimo prie seminaro nuorodą.

#tiasoc #events #unitedkingdom #transport #logistics

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?