Skip links

Kviečiame dalyvauti nemokamame renginyje „Logistikos ir transporto skaitmeninimas: startuolių galimybės“

Kviečiame visus, besidominčius logistikos ir transporto skaitmeninimo tema, ir startuolius, kuriančius pažangius sprendimus, gegužės 27 d. dalyvauti Transporto inovacijų asociacijos organizuojamame virtualiame nemokamame renginyje „Logistikos ir transporto skaitmeninimas: startuolių galimybės“.

Jame kviestiniai ekspertai kalbės apie Lietuvos startuolių ekosistemą ir jos galimybes, pristatys kaip šiuo metu vyksta bendradarbiavimas tarp valstybinio sektoriaus ir startuolių bei ateities galimybes plėsti šią partnerystę vykdant skaitmeninimo, duomenų atvėrimo ir kitus tiek valstybiniam, tik privačiam sektoriui aktualius projektus. Renginio metu taip pat galėsite susipažinti su „Trafi“ startuolio sėkmės istorija ir išgirsti kas buvo tie veiksniai, kurie padėjo jiems išaugti iki skirtinguose kontinentuose veiklą vystančios įmonės.

Po pranešimų Jūsų laukia diskusijų dalis, kurioje kalbėsime apie tai, ko reikia, kad turėtumėme daugiau startuolių sėkmės istorijų transporto srityje.

Renginys aktualus tiek transporto, logistikos įmonių atstovams, tiek startuoliams, kurie galės sužinoti, kokių sprendimų trūksta ir ką jie gali pasiūlyti verslo ir valstybinio sektoriaus atstovams, siekiantiems įgyvendinti skaitmenizavimo iniciatyvas transporto srityje.

RENGINYS NEMOKAMAS, TAČIAU BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://forms.gle/kKFtsYbh83KXLrEx8

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?