Skip links

KVIEČIAME PASINAUDOTI FINANSAVIMO GALIMYBĖMIS

Kviečiame savo Asociacijos narius ir transporto inovacijų kūrėjus domėtis finansavimo galimybėmis, kurias suteikia programa „Europos horizontas“, bei dalyvauti šios programos inovacijų kūrimo programose ir susirasti partnerių tarp ES valstybių, kad galėtumėte vystyti bendrus tyrimų ir inovacijų kūrimo projektus.

Europos Komisijos (EK) naujosios bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ tikslas – skatinti technologines naujoves ir padėti ES sumažinti anglies dioksido kiekį. Bendras programos biudžetas 2021–2027 metų laikotarpiui siekia beveik 100 mlrd. Eur. Šia parama siekiama iki 2050 metų sumažinti iki 0 šiltnamio efektą skatinančių dujų išmetimą transporto sektoriuje. Kad būtų pasiektas šis tikslas, reikalinga švaraus transporto technologija, skaitmeniniai sprendimai ir pan. Įgyvendindama šį tikslą, EK naudojasi programa „Europos horizontas“ kaip MTTP ir inovacijų bendruomenės platforma, siekdama pateikti savo novatoriškus sprendimus dėl švarių ir konkurencingų visų transporto rūšių sprendimų, taip pat saugaus, atsparaus transporto ir pažangių keleivių bei prekių judumo paslaugų.

Siekiant pasinaudoti „Europos horizonto“ programos parama ir plėtoti projektus, reikia atitikti tam tikras sąlygas. Pavyzdžiui, įprastiems tyrimų projektams reikalingas bent trijų juridinių subjektų konsorciumas. Konsorciumo dalyviai gali būti didelės, vidutinės ir mažos įmonės, universitetai, tyrimų centrai, asociacijos ir nevyriausybinės organizacijos.

Daugiau sužinoti apie galimybes ir susirasti partnerių galima dalyvaujant EK organizuojamuose renginiuose. Artimiausias toks renginys planuojamas gegužės 27–birželio 2 dienomis. Šiomis dienomis vyks Mobilumo ir transporto dienos (daugiau informacijos čia: https://mobility-transport-days.b2match.io). Renginyje galima pristatyti savo inovatyvią idėją ir iškart susirasti partnerių, su kuriais iki rudens būtų galima parengti paraišką inovacijų projektams finansuoti. Dėl finansavimo varžysis projektai iš visos Europos. Vieno projekto vertė 2-3 mln. Eur.

Trasporto sektoriaus nariams tikrai gali būti aktualios šios potemės:

1. Veiksmingesni ir efektyvesni daugiarūšio krovinių transporto mazgai, siekiant padidinti lankstumą, paslaugų matomumą ir sumažinti vidutines krovinių transporto išlaidas.

2. Nauji pristatymo metodai ir verslo / veiklos modeliai, skirti ekologiškesnėms paskutinėms mylioms ir optimizuoti kelių transportą.

Norintieji užsiregistruoti į renginį kaip dalyviai ir jo metu pristatyti savo idėją turi tai padaryti iki gegužės 12 d. Jeigu susidomėjote ir turite inovatyvią idėją bei norėtumėte surasti partnerių jai plėtoti, galite susisiekti rugile@tiasoc.eu. Taip pat renginyje galite dalyvauti ir kaip klausytojai, ir kaip galimi partneriai, kol kas nepristatydami savo inovacijų idėjos. Tad kviečiame pasinaudoti galimybe daugiau sužinoti apie inovacijų tendencijas ir, jei dar neturite savo idėjos, išgirsti kitų mintis šioje srityje. Šiuo atveju į renginį registracija vykdoma iki gegužės 25 d. adresu https://mobility-transport-days.b2match.io/page-2511

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?