Skip links

Masterclass

Didžiausias Pabaltijo regione renginys, skirtas transporto ir logistikos sektoriaus bendruomenei

Šiemet Transporto Inovacijų Forumas vyks lapkričio 23-24 dienomis Vilniuje, Litexpo

Renginio misija – suburti tarptautines, vyriausybines ir nevyriausybines organizacijas, mokslo įstaigas, verslo atstovus bei startuolius ir skatinti transporto ir logistikos sektoriaus inovacijų plėtrą regione, tapti idėjų generavimo platforma ir keistis jomis tarptautiniu mastu.

Daugiau informacijos galite rasti Forumo internetiniame puslapyje. 

Renginių metu pranešimus skaitė aukšto lygio ES ir pasaulinių institucijų pareigūnai, tokie kaip Adina Vălean, Europos Komisijos komisarė transporto ir mobilumo klausimais bei Virginijus Sinkevičius, Europos Komisijos komisaras aplinkos, vandenynų ir žuvininkystės klausimams, Álvaro Santos Pereira, EBPO Vyriausiasis ekonomistas, Stephen D Gardner, komercinės teisės plėtros programos vyriausiasis patarėjas (JAV) ir Keisuke Sadamori, Tarptautinės energetikos agentūros (TEA) energetikos rinkų ir saugumo direktorius.

Savo pasiekimus žaliojo kurso, proveržio inovacijų bei skaitmenizacijos srityse pristatė pasaulinio lygio tarptautinio verslo atstovai – „Scania Group“, „MSC“, „DKV Mobility“, „Girteka“, „Shift2Rail“, „Einride“, „Q-Free“, „Shell”, „TomTom”, „Google Cloud”.

Sėkmės istorijomis dalinosi vienaragio „Sennder“ ir kitų transporto ir logistikos srityje plačiai žinomų startuolių atstovai, kaip „Dorae“, „Atlas Aero“, „Tracks“, „CityBee“, „VokBikes“, „Clevon”, „Eleport Lithuania”, „CargoSign”, „Trevio”, „GreenMile”, „Kernolab”.

 2021 metų Transporto Inovacijų forume siekiant skatinti inovacijas ir investicijas į vietinius transporto bei logistikos startuolius buvo surengta startuolių „pitch“ sesija, o įmonėms, kurios daugiausiai prisidėjo prie tvarių sprendimų kūrimo, buvo įteikti „Lietuvos Geležinkeliai“ inicijuoti „Žalieji apdovanojimai“. 2022 m. antrus metus iš eilės suorganizuota Tarptautinė staruolių „pitch” sesija. Forumo metu taip pat buvo apdovanoti Susisiekimo ministerijos ir „Lietuvos Geležinkeliai” organizuoti „Žaliojo susisiekimo apdovanojimų” prizininkai.

2022 metais Spalio 20-21 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, vykusiame renginyje pranešimus skaitė ir diskusijose dalyvavo daugiau nei 70 pranešėjų ir diskusijų dalyvių iš įvairių šalių (Lietuva, Prancūzija, JAV, Olandija, Švedija, Vokietija, Latvija, Estija, Lenkija, Ukraina, Belgija, Suomija, Jungtinė Karalystė). 2022 metais Transporto Inovacijų forumas pasiekė rekordinį dalyvių skaičių. Renginyje gyvai dalyvavo daugiau negu 700 dalyvių – transporto ir logistikos sektoriaus ekspertų, o transliaciją internetu DELFI ir mūsų platformoje sulaukė beveik 120 000 peržiūrų.

2021 metais Transporto Inovacijų forume savo patirtimi dalinosi daugiau nei 70 pranešėjų iš 17 skirtingų šalių, renginyje gyvai dalyvavo beveik 300 transporto ir logistikos sektoriaus atstovų, o transliacija internetu „Delfi“ portale ir mūsų platformoje stebėjo daugiau nei 127 000 žmonių.

2022 metų forume dalyvavo:

 • EBPO Vyriausiasis ekonomistas Alvaro Santos Pereira,
 • Tarptautinės energetikos agentūros energetikos rinkų ir saugumo direktorius Keisuke Sadamori,
 • Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) direktorė ir generalinė atstovė, atsakinga už ES sritį Raluca Marian
 • „DKV Mobility“ skaitmenizacijos partneris Mathias Huttmann,
 • „Shell“ komercinio kelių transporto viceprezidentas Thomas De Boer,
 • „TomTom“ vyriausiasis klientų programų valdymo vadovas Jeroen Brouwer,
 • „Google Cloud“ transporto industrijos vadovas Europai, Vidurio Rytams ir Afrikai Ricardo Munoz Nunez,
 • „Girteka Holding” generalinis direktorius Edvardas Liachovičius,
 • „Scania Group” strateginių partnerysčių departamento direktorė Evalena Falck,
 • UAB „cargoGO Logistics“ vykdantysis direktorius Osvaldas Švitra,
 • „Clevon” atstovas ir kt.

Daugiau informacijos apie Forumą rasite: www.transportoforumas.lt

Rasti informaciją apie praėjusį Transporto Inovacijų forumą 2022 galite Transporto inovacijų asociacijos Facebook ir LinkedIn paskyrose. 

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?