Skip links

R.Andziukevičiūtė-Buzė grįžta vadovauti Transporto inovacijų asociacijai

Šią savaitę į Transporto inovacijų asociacijos (TIA) direktorės pareigas iš motinystės atostogų grįžta Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė. Asta Kazlauskienė, kuri šalia savo tiesioginių pareigų taip pat laikinai vadovavo asociacijai, ir toliau tęs TIA strateginių partnerysčių ir komunikacijos vadovės darbus.

TIA šiuo metu vienija 85 narius ir siekia lyderystės transporto ir logistikos inovacijų ir skaitmenizacijos srityse, vystant sektoriaus konkurencingumą Lietuvos bei tarptautiniu mastu.

„Šiuo metu Transporto ir logistikos sektorius išgyvena didžiulius transformacinius pokyčius – tvarumo reikalavimai, skaitmenizacijos reglamentas, dirbtinis intelektas, autonominiai sprendimai, kitos naujausios technologijos ir jų integravimas į kasdienę veiklą – visa tai iššūkiai, su kuriais jau susiduria sektoriaus atstovai. Daugiau nei po metų grįžusi į asociaciją, radau ją sustiprėjusią ir išaugusią, tad matau dar didesnę mūsų asociacijos veiklos prasmę ir motyvaciją dirbti kartu su verslu bei valstybinėmis institucijomis, rengiant nacionalines ir regionines tvarumo ir skaitmenizacijos strategijas, įgyvendinant eFTI reglamentą, kuriant Lietuvoje inovatyvių sprendimų testavimo centrus ir gyvąsias laboratorijas“, – sako R. Andziukevičiūtė-Buzė.

„Mūsų pagrindiniai tikslai yra aiškūs: norime suburti kompetentingą bendruomenę, kurti ir vystyti inovacijas, taip pat siekiame glaudžiai bendradarbiauti su ES institucijomis ir kitomis šalimis, kad sukurtume skaitmenines transporto ir logistikos sistemas, naudingas visam sektoriui. Norime, kad Lietuva taptų viena iš inovatyviausių ir efektyviausių šalių transporto ir logistikos srityje Europoje. Manau, kad turime viską, ko reikia, kad šie tikslai taptų realybe: talentingus verslų kūrėjus, inovacijas ir valią siekti pokyčių“, – sako R. Andziukevičiūtė-Buzė.

Andziukevičiūtė-Buzė anksčiau dirbo patarėja Lietuvos ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio kabinete, kur kuravo regioninės ir socialinės politikos klausimus. Prieš tai ji yra dirbusi ekonomikos viceministre ir buvo atsakinga už startuolių politikos formavimą bei eksporto skatinimą. Dirbdama viešojoje įstaigoje „Investuok Lietuvoje“, ji įgijo patirties pritraukiant užsienio investuotojus į Lietuvą, o eidama projektų koordinatorės pareigas Jungtinės Karalystės aplinkosaugos, maisto ir žemės ūkio ministerijoje įgavo tarptautinio bendradarbiavimo patirties. R. Andziukevičiūtė-Buzė Londono ekonomikos mokykloje įgijo magistro laipsnį, o Vilniaus tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute baigė politikos mokslų bakalauro studijas.

Kazlauskienė ir toliau telks dėmesį į strateginių partnerysčių stiprinimą tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu mastu, vadovaus „Transporto inovacijų asociacijos“ vizitine kortele tapusio renginio „Transporto inovacijų forumas“ komandai, organizuos tarptautinį Logistikos skaitmenizacijos hakatoną, rūpinsis asociacijos komunikacija ir ryšių su nariais stiprinimu.

„Strateginės partnerystės, ryšių su nariais ir bendruomene stiprinimas, dalinimasis inovacijų tendencijomis bei efektyvi komunikacija yra svarbūs veiksniai siekiant pagrindinių TIA tikslų. Todėl siekiame sujungti inovatyvias jėgas ir resursus Lietuvoje bei užtikrinti artimą bendradarbiavimą su ES institucijomis ir tarptautiniais partneriais. Šiame etape, kai asociacija įgyvendina ambicingus projektus ir siekia tapti lydere transporto ir logistikos inovacijų srityje, būtent strateginės partnerystės, bendradarbiavimo stiprinimas ir nuosekli komunikacija padeda pereiti nuo idėjų prie konkrečių veiksmų“, – teigia A. Kazlauskienė.

 

Leave a comment

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?