Skip links

Tapk nariu

  Sąlygos

  Norintysis tapti Asociacijos nariu turi užpildyti stojimo anketą, gauti valdybos patvirtinimą ir sumokėti stojimo bei metinį nario mokesčius. Stojamasis įnašas mokamas tik vieną kartą, nario metinis mokestis mokamas kasmet iki einamųjų metų sausio 15 d. 

  Stojamasis įnašas asmeniui, pateikusiam prašymą tapti Asociacijos nariu, nuo 2023 m. sausio 1 d. yra 300,00 Eur (trys šimtai eurų). Asociacijos metinis nario mokestis yra 700,00 Eur (septyni šimtai eurų). Nario mokestis už metus, kuriais Asociacijos narys įstojo į Asociaciją, sumokamas per 20 kalendorinių dienų nuo pranešimo apie priėmimą į Asociaciją gavimo, bet ne vėliau kaip iki einamųjų metų gruodžio 31 d.

  Dėl nario priėmimo sprendimą priima Asociacijos valdyba. Informuotas apie sprendimą priimti į Asociacijos narius prašymo teikėjas turi pervesti stojamąjį įnašą į Asociacijos banko sąskaitą. Tai yra galutinis pareiškėjo narystės Asociacijoje patvirtinimas.

  Jei turite klausimų dėl narystės Transporto Inovacijų asociacijoje kviečiame susisiekti su asociacijos direktore Asta Kazlauskiene, tel. nr. +370 615 10 533 arba siųskite užklausą el. paštu asta.kazlauskiene@tiasoc.eu

  Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?