Skip links

Transporto inovacijų forumas

Didžiausias Pabaltijo regione renginys, skirtas transporto ir logistikos sektoriaus bendruomenei

Šiemet Transporto inovacijų forumas vyks spalio 9-10 dienomis Vilniuje, Litexpo

Renginio misija – suburti tarptautines, vyriausybines ir nevyriausybines organizacijas, mokslo įstaigas, verslo atstovus bei startuolius ir skatinti transporto ir logistikos sektoriaus inovacijų plėtrą regione, tapti idėjų generavimo platforma ir keistis jomis tarptautiniu mastu.

Daugiau informacijos galite rasti Forumo internetiniame puslapyje. 

Renginių metu sveikinimo kalbas sakė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, pranešimus skaitė aukšto lygio ES ir pasaulinių institucijų pareigūnai, tokie kaip Adina Vălean, Europos Komisijos komisarė transporto ir mobilumo klausimais bei Virginijus Sinkevičius, Europos Komisijos komisaras aplinkos, vandenynų ir žuvininkystės klausimams, Álvaro Santos Pereira, EBPO Vyriausiasis ekonomistas, Stephen D Gardner, komercinės teisės plėtros programos vyriausiasis patarėjas (JAV) ir Keisuke Sadamori, Tarptautinės energetikos agentūros (TEA) energetikos rinkų ir saugumo direktorius.

Savo pasiekimus žaliojo kurso, proveržio inovacijų bei skaitmenizacijos srityse pristatė pasaulinio lygio tarptautinio verslo atstovai – „Scania Group“, „MSC“, „DKV Mobility“, „Girteka“, „Shift2Rail“, „Einride“, „Q-Free“, ShellTomTomGoogle Cloud„Microsoft“.

Sėkmės istorijomis dalinosi vienaragio „Sennder“ ir kitų transporto ir logistikos srityje plačiai žinomų startuolių atstovai, kaip „Dorae“, „Atlas Aero“, „Tracks“, „CityBee“,„VokBikes“, ClevonEleport LithuaniaCargoSignTrevioGreenMileKernolab.

2021 metų Transporto Inovacijų forume siekiant skatinti inovacijas ir investicijas į vietinius transporto bei logistikos startuolius buvo surengta startuolių „pitch“ sesija, o įmonėms, kurios daugiausiai prisidėjo prie tvarių sprendimų kūrimo, buvo įteikti „Lietuvos Geležinkeliai“ inicijuoti „Žalieji apdovanojimai. 2023 m. trečius metus iš eilės suorganizuota Tarptautinė staruolių pitch sesija. Forumo metu taip pat buvo apdovanoti Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos Geležinkeliai organizuoti Žaliojo susisiekimo apdovanojimų prizininkai.

2023 metais lapkričio 23-24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, vykusiame renginyje pranešimus skaitė ir diskusijose dalyvavo daugiau nei 70 pranešėjų ir diskusijų dalyvių iš įvairių šalių (Lietuva, Prancūzija, Belgija, Ispanija, Švedija, Pietų Korėja, Rumunija, Danija, Vokietija, Latvija, Estija, Lenkija, Suomija, Jungtinė Karalystė ir kita). 2023 metais Transporto Inovacijų forumas pasiekė rekordinį dalyvių skaičių. Renginyje gyvai dalyvavo daugiau negu 900 dalyvių – transporto ir logistikos sektoriaus ekspertų, o transliacija DELFI portale sulaukė daugiau nei 50 000 peržiūrų.

2022 metais Transporto Inovacijų forume savo patirtimi dalinosi daugiau nei 70 pranešėjų iš įvairių šalių (Lietuva, Prancūzija, JAV, Olandija, Švedija, Vokietija, Latvija, Estija, Lenkija, Ukraina, Belgija, Suomija, Jungtinė Karalystė ir t.t.), renginyje gyvai dalyvavo beveik 700 transporto ir logistikos sektoriaus atstovų, o transliaciją internetu „Delfi“ portale ir mūsų platformoje stebėjo daugiau nei 120 000 žmonių.

2021 metais Transporto Inovacijų forume savo patirtimi dalinosi daugiau nei 70 pranešėjų iš 17 skirtingų šalių, renginyje gyvai dalyvavo beveik 300 transporto ir logistikos sektoriaus atstovų, o transliaciją internetu „Delfi“ portale ir mūsų platformoje stebėjo daugiau nei 127 000 žmonių.

2023 metų forume dalyvavo:

  • EBPO Prekybos ir žemės ūkio direktorato, Analizės, duomenų ir modeliavimo padalinio vadovas Frank Van Tongeren;
  • Tarptautinės energetikos agentūros vyriausiasis energetinių technologijų vadovas Timur Gül;
  • Pasaulio Banko vyriausiasis transporto specialistas Daniel Pulido;
  • „Boston Consulting Group“ Berlyno biuro partneris ir direktorius Mirko Pahl;
  • „Shell Lubricants“ generalinis direktorius globaliems tvarumo projektams Gavin Warner;
  • „Scania“ vykdomasis viceprezidentas, pardavimų ir marketingo vadovas Stefano Fedel;
  • „ZF grupės“ EMEA regiono pardavimų ir operacijų vadovas Michaël Serisé;
  • „Microsoft“ viešojo transporto strategijos vadovė Valentina Ion;
  • „DKV Mobility“ vykdomasis direktorius Jérôme Lejeune ir kt.

Daugiau informacijos apie Forumą rasite: www.transportoforumas.lt

Rasti informaciją apie praėjusį Transporto Inovacijų forumą 2023 galite Transporto inovacijų asociacijos Facebook ir LinkedIn paskyrose. 

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?