Skip links

Transporto inovacijų asociacija ir jos nariai minimi Vokietijos verslo rūmų leidinyje „Baltic Business Quarterly”

Džiaugiamės, kad naujausiame žurnale apie Baltijos šalių ekonomiką anglų kalba „Baltic Business Quarterly“, kurio dėmesio centre – Lietuvos, Latvijos ir Estijos ekonomikos tendencijos, pasirodė net du straipsniai apie Asociacijos narius ir jos direktorės Rugilės Andziukevičiūtės-Buzės apžvalga apie sparčiai besivystantį išmaniojo judumo sektorių Lietuvoje.

Išmaniąsias elektromobilių įkrovimo stoteles kuriančio ir valdančio startuolio „In Balance Grid“ vadovas Simonas Stankus pasakoja apie jo įmonės siūlomą sprendimą, jo pranašumus ir ateities planus.

Taip pat žurnale galite rasti reportažą iš įvykusių Vokietijos ir Baltijos šalių apdovanojimų „EyeVi Technologies“, kuriuose trečią vietą laimėjo mūsų Asociacijos nariai Goramp – debesų kompiuterija pagrįsto tiekimo grandinės valdymo programinės įrangos kūrėjai. Goramp, sveikiname!

Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė specialiai šiam žurnalui paruošė apžvalgą apie sparčiai besivystantį išmaniojo judumo sektorių Lietuvoje. Ji atkreipė dėmesį į tai, kad mūsų šalyje yra padėtas geras pagrindas plėtoti inovacijas transporto sektoriuje, kuris sukuria apie 13 proc. šalies BVP ir tai sukuria prielaidas sparčiam transporto inovacijų vystymuisi.

„Jau dabar automobilių dalijimosi paslaugas siūlanti įmonė „CityBee“ Lietuvoje išbando automobilį, kuriame įdiegta išmanioji automobilių valdymo technologija, leidžianti automobilį valdyti nuotoliniu būdu. O VILNIUS TECH mokslininkai jau šiandien kuria inovatyvius sprendimus, ženkliai prisidedančius prie autonominių automobilių vystymo“, – apžvalgoje rašo R. Andziukevičiūtė-Buzė.

Asociacijos direktorė atkreipia dėmesį į tai, kad skaitmeninės logistikos srityje taip pat pasiekta nemaža pažanga valdžios institucijų lygmeniu, kurių priimti sprendimai ženkliai sumažina popieriaus naudojimą transporto srityje. Be to, mūsų Asociacijos nariai jau dabar kuria pažangias transporto valdymo sistemas, „eCMR“ sprendimus, sandėlių valdymo sprendimus ir kitus pažangius produktus. Kaip savo apžvalgoje pabrėžia Asociacijos direktorė, Lietuvoje sukurta gera terpė inovacijoms kurti, tačiau netrūksta ir iššūkių, kuriems ir bus skirtas dėmesys jau spalį vyksiančiame didžiausiame Baltijos šalyse transporto specialistams skirtame renginyje „Transporto inovacijų foumas“.

Daugiau naudingų įžvalgų skaitykite straipsnyje.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?