Transporto inovacijų forumas

Transporto Inovacijų Forumas – tai transporto rinkos dalyviams skirtas renginys, kasmet į vieną salę sukviečiantis tarptautinių organizacijų atstovus, vežėjus, vilkikų ir priekabų gamintojus, logistikos sprendimų ekspertus, padangų gamintojus, degalų rinkos lyderius ir kitus transporto srities ekspertus.

2019 metais surengtas forumas buvo labai sėkmingas, jame apsilankė per 100 aukščiausio lygio vadovų iš Lietuvos transporto sektoriaus įmonių ir buvo puikiai įvertintas. Forume pasisakė 14 pranešėjų, tarp kurių buvo Europos Parlamento narė dr. Laima Liucija Andrikienė, ekonomistas Žygimantas Mauricas ir užsienio svečiai iš tarptautinių kompanijų, kaip „Scania Group“ ir „A.P. Moller – Maersk A/S“.

2020-aisiais renginį nusprendėme paskirti temai „Skaitmeninė transformacija logistikoje: naujovės, kurios turės esminę svarbą ateityje“. Forumas buvo planuotas kovo mėnesį, tačiau atsižvelgdami į esamą situaciją pasaulyje ir sveikatos specialistų rekomendacijas priėmėme sprendimą jį nukelti.

Tačiau džiaugiamės galėdami pranešti, kad Transporto Inovacijų Forumas įvyks lapkričio mėnesį, dar labiau sustiprėjęs ir pasipildęs gausesnėmis pranešėjų, svečių bei partnerių gretomis. Kartu su Transporto Inovacijų Asociacija prie renginio organizavimo prisijungė „Infobalt“ asociacija bei LR Susisiekimo ministerijos atstovai.

Naujausią informaciją apie forumo temas, programą ir pranešėjus sekite transportoforumas.lt