Skip links

Verslo misija į Kazachstaną

Rugsėjo 17-23 d. mūsų Asociacija, bendradarbiaudama su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos generaliniu konsulatu Almatoje ir Kazachstano transportininkų sąjunga „Kazlogistics“, surengė verslo misiją į Kazachstaną.

Jos metu Almatoje taip pat vyko tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransLogistika”, kurioje mūsų Asociacija įrengė Lietuvos įmonių jungtinį stendą, kur Lietuvos bendrovės Kazachstano rinkai pristatė Lietuvos transporto verslo galimybes. Džiaugiamės, kad stendas buvo įvertintas ir pelnė geriausio kolektyvinio stendo apdovanojimą!

Verslo misijos metu mūsų Asociacijos nariai taip pat dalyvavo verslo pusryčiuose su Kirgizijos bei Kazachstano verslo atstovais ir turėjo galimybę susipažinti artimiau, pristatyti savo įmonių veiklas, užmegzti kontaktus bei sutarti dėl tolimesnio, abipusiškai naudingo bendradarbiavimo.

Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje įvyko susitikimas su Kazachstane dirbančiais Lietuvos verslininkais, taip pat individualūs B2B susitikimai su Kazachstano verslininkais ir verslo vakarienė. Be to, verslo misijos dalyviams buvo suorganizuotas apsilankymas Kazachstano pasienyje su Kinija esančiame Khorgoso transporto ir logistikos mazge, geležinkelio krovinių terminale, laisvojoje ekonominėje zonoje ir pasienio punkte.

Tokios verslo išvykos padeda Lietuvos įmonėms atrasti naujas rinkas, plėtoti verslą net tokiu sudėtingu laikotarpiu ir, žinoma, užmegzti bei sutvirtinti ryšius tarp valstybių.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?