Skip links

Vilniaus Gedimino technikos universitetas tapo Transporto inovacijų asociacijos nariu

Transporto inovacijų asociacija (TIA), kuri siekia kurti verslui palankią aplinką per procesų skaitmenizavimą ir inovacijų diegimą transporto ir logistikos srityse, ir toliau plečia bei stiprina savo narių gretas. Šį mėnesį prie Asociacijos prisijungė ilgalaikis jos partneris – Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH).

Nuo pat Asociacijos veiklos pradžios VILNIUS TECH buvo strateginis jos partneris, kuris visada palaikė TIA siekius ir tikslus. Kartu buvo įgyvendinta daug iniciatyvų ir projektų: pernai universiteto patalpose vyko vienas didžiausių Baltijos šalyse transporto ir logistikos renginių „Transporto inovacijų forumas“. VILNIUS TECH ekspertai aktyviai dalyvavo skaitmeninio transporto analitinio centro „Think tank“ veikloje, kurio vienais iš iniciatorių ir buvo Transporto inovacijų asociacija. Universiteto mokslininkus dažnai galima išvysti ir asociacijos kuriamoje laidoje „Inovacijų DNR“, kurioje kalbama apie transporto ir logistikos sričių skaitmenizavimo būtinybę, procesus bei galimybes.

„Mes pasitikime šiame universitete dirbančiais profesionalais, labai vertiname jų nuomonę ir kompetencijas. Tai, kad universitetas tapo mūsų Asociacijos nariu, yra oficialus partnerystės įforminimas, kuris, tikime, dar labiau paspartins mūsų tarpusavio bendradarbiavimą“, – sako Transporto inovacijų asociacijos valdybos pirmininkas Jurgis Adomavičius.

„Tikiu, kad universitete dirbančių žmonių kompetencijos, sukaupta mokslinė bazė, globalios rinkos ir joje vykstančių pokyčių išmanymas, įgyta patirtis ir puikus transporto bei logistikos skaitmenizavimo procesų išmanymas bei suvokimas, kad pažanga ir inovacijos šiose srityse yra įmanomi tik bendradarbiaujant mokslo, valstybės bei verslo institucijoms, paskatins didesnę sinergiją Lietuvoje ir pagreitins skaitmenizavimo procesus logistikos, transporto srityse. Džiaugiuosi, kad prie Asociacijos prisijungė tokie stiprūs nariai“, – sako Transporto inovacijų asociacijos direktorė Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė.

„VILNIUS TECH su TIA bendrauja nuo pat asociacijos įkūrimo pradžios. Tad ši narystė atvers dar daugiau galimybių bendrai veiklai. Esame inovatyvus universitetas, ugdantis kūrybiškus aukštos kvalifikacijos specialistus, lyderiaujame įvairių technologijų srityse ir užtikriname šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas, atliekame pasaulinio lygio mokslo tyrimus. Tikime, kad bendradarbiavimas su stipriais, inovatyvius sprendimus priimančius ir modernius produktus kuriančiais partneriais dirbančius transporto logistikos, transporto vadybos ir transporto inžinerijos srityse atvers dar daugiau galimybių naujų inovacijų kūrimui“, – sako VILNIUS TECH Transporto inžinerijos fakulteto dekanas Olegas Prentkovskis.

Transporto inovacijų asociacija siekia kurti verslui palankią aplinką per procesų skaitmenizavimą ir inovacijų diegimą transporto ir logistikos srityse, taip didinant sektoriaus konkurencingumą Lietuvos bei tarptautiniu mastu. Asociacija kuria transporto, logistikos, IT įmonių, inovatorių bendruomenę, bendradarbiauja su valdžios institucijomis, kitomis asociacijomis, universitetais ir tarpvalstybiniais partneriais.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?