Skip links

Tarptautinė veikla

Transporto inovacijų asociacija aktyviai dalyvauja tarptautinėse organizacijoje, kurios kuria teisinę bazę transporto inovacijų klausimais bei gaires būsimiems pilotiniams projektams.

DTLF (Digital Transport and Logistics Forum) – Skaitmeninio transporto ir logistikos forumas.

Skaitmeninio transporto ir logistikos forumą sudaro Europos Komisijos expertų grupė, kuri sukviečia viešo ir privataus transporto ir logisitikos sektoriaus suinteresuotas šalis skatinti Europos Komisijos inicijuojamą skaitmeninę transformaciją transporto ir logistikos sektoriuje.

Transporto inovacijų asociacijos atstovė – Plėtros ir projektų įgyvendinimo partnerė Inga Ablingienė, el. paštas inga.ablingiene@tiasoc.eu.

Daugiau informacijos apie Skaitmeninio transporto ir logistikos forumą.

EUSBSR (EU Strategy for the Baltic Sea Region) – ES Strategija Baltijos jūros regionui

ES šalys – Švedija, Danija, Estija, Suomija, Vokietija, Latvija, Lietuva ir Lenkija – yra atsakingos už ES Strategijos Baltijos jūros regionui įgyvendinimą. Už strategijos įggyvendinimą yra atsakingi Politikos sričių koordinatoriai. Politikos sritį “Transportas” nuo 2022 m. kovo 16 dienos paskirti koordinuoti Transporto inovacijų asociacijos Plėtros ir projektų įgyvendinimo partnerė Inga Ablingienė ir Estijos ekonomikos ir komunikacijų ministerijos atstovas Tarmo Ots.

Daugiau informacijos apie ES Strategijos Baltijos jūros regionui įgyvendinimą.

EIT Urban Mobility – Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) iniciatyva

Įkurta 2019 m. ši organizacija siekia tapti didžiausia Europos iniciatyva, transformuojančia miesto judumą klimato neutralumo link. Transporto inovacijų asociacija prie šios organizacijos prisijungė 2024 metais ir sieks pritraukti papildomo Horizonto programos finansavimo diegiant žalius sprendimus Lietuvos miestuose. 

Šis tarptautinis dalyvavimas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis pagal planą „Naujos kartos Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Transporto inovacijų asociacijos atstovė – Plėtros ir projektų įgyvendinimo partnerė Inga Ablingienė, el. paštas inga.ablingiene@tiasoc.eu.

Daugiau informacijos apie EIT Urban Mobility.

Ready4eFTI

Baltijos jūros regiono šalių asociacijų, verslo ir nevyriausybinių organizacijų iniciatyva sukurtas klasteris – Ready4eFTi, kurios tikslas keistis informacija bei dalyvauti šaukimuose, siekiant testuoti ir įgyvendinti eFTI platformas, kurių tikslas – sukurti sklandų duomenų ir dokumentų keitimosi koridorių tarp Šiaurės, Baltijos šalių, Lenkijos ir kitų ES valstybių.

Suinteresuotas šalis kviečiame prisijungti prie memorandumo.

Transporto inovacijų asociacijos atstovė – Plėtros ir projektų įgyvendinimo partnerė Inga Ablingienė, el. paštas inga.ablingiene@tiasoc.eu.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Ar sutinkate?